Jsme mladá firma, která vznikla díky zkušenostem zakladatelů z jiných finančních společností. Nechceme být největší, nejznámější nebo mít nejvíce klientů. Chceme být Vašimi partnery a průvodci ve spletitém světě financí, čísel a plánování Vašeho života. Věnujeme se dvěma základním oborům – finančním službám a oddlužení. Naši konzultanti jsou vždy specialisté. Dokáží poradit v pořízení nových finančních produktů nebo s vyhlášením osobního bankrotu.

Věnujeme se Vám od úplného začátku, přes náročné období hledání, ujasňování až po správný konečný výběr. A to vše s úsměvem a velmi individuálně.

Posedíme si u dobré kávy, probereme detailně Vaše potřeby, poslechneme si Vaše cíle a zasníme se společně nad Vašimi sny. Vy nám řeknete, co vás trápí a co byste chtěli změnit a z jakého důvodu.

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku finančních služeb v oblasti pojištění a financování Vašich osobních i pracovních potřeb. Pomůžeme Vám zajistit Vaší budoucnost, poradíme nejen s výběrem vhodného hypotečního úvěru, ale nalezneme pro Vás optimální životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti a jiná pojištění dle Vašich potřeb.

Jsme připraveni pomoci těm z Vás, kteří se dostali do nezvladatelné a tíživé finanční situace a nejsou schopni své závazky plnit včas. Jak v podobě bezplatného poradenství, kompletace a zjištění výše všech Vašich závazků/dluhů, tak i vypracováním návrhu na povolení oddlužení (oddlužení fyzických osob a OSVČ), až do řádného ukončení insolvenčního řízení a oddlužení.

Klienti, kteří od nás obdrží nabídku na zpracování finančních služeb nebo uzavřou smlouvu na finanční služby, tak jsou automaticky zařazeni do Bonus Klubu JSPK, ve kterém mohou čerpat další výhody a slevy.

Máte-li finanční problémy, kontaktujte nás na adrese office@finpora.cz nebo telefonicky na +420 607 017 441.


Zaujala Vás nabídka naší společnosti?
Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktovat