O NÁS

Společnost byla založena v roce 2014. Účelem je poskytování komplexních služeb v nemovitostní, stavební, právní, obchodní a ekonomické oblasti. Zaměřujeme se převážně na nemovitostní trh s následným servisem pro naše klienty. Smyslem poskytování služeb společnosti JSPK Trade a jeho partnerských společností je plné uspokojení klienta při rozhodování v jednom z několika základních životních rozhodnutí a to je vlastní bydlení nebo investice do nemovitostí které mohou zdědit jeho potomci nebo výhodně prodat.

Zakládáme si na profesionalitě našich zaměstnanců či zástupců, kteří jsou připraveni se Vám věnovat. Našim cílem je spokojený zákazník, který nás doporučí svým kolegům a kamarádům.

Hledáte kompletní servis? Najdete ho u nás!

Dbáme na vysokou profesionalitu poskytovaných služeb. Díky našim kvalifikovaným pracovníkům a dlouholetým zkušenostem v těchto oborech, jsme schopni zajistit veškeré požadavky našich zákazníků. Naše společnost spolupracuje s advokátem Mgr. Jiřím Bozděchem, členem Advokátní komory, specialistou na občanské a podnikatelské právo a nemovitosti - www.bozdech.cz

Společnost je úzce provázaná se svými partnerskými společnostmi, kteří poskytují servis v oblasti financí, energetiky, stavebních a účetních služeb. Vše je promyšleno tak aby klient neztrácel čas a vše mu bylo poskytnuto na jednom místě pod jednou střechou.

Preferujeme individuální přístup. Našim hlavním cílem je spokojený zákazník.

Energie, reality, komodity, investice a další služby- to všechno pod jednou střechou.


Zaujala Vás nabídka naší společnosti?
Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktovat